close
loading
14 dni na zwrot
towaru
Szybki kontakt
731 731 861

Wysyłka towaru

w 24h

NETIS WF2780 AC1200

NETIS WF2780 AC1200

Cena: 165 PLN
Ilość sztuk:

Bezprzewodowy router nowej generacji działający w technologii AC, któa oferuje aż 1200Mbps. Urządzenie posiada 4 antenki, dwie pracują w paśmie 2.4GHz i prędkość 300Mbps, natomiast dwie pozostałe pracują na 5GHz z prędkością 867Mbps zapewniają wysoką prędkość i niezawodne połączenie. To sprawia, że idealnie nadaje się do większych domów z wielu innych urządzeń.
Ponadto WF2780 zapewnia łączność Gigabitową przewodowo, która jest 10 razy szybsza niż konwencjonalne Fast Ethernet. Jest to idealne rozwiązanie dla szybkich transferów plików i mediów strumieniowych HD.

W oryginalnym zestawie po za urządzeniem, instrukcją obsługi, kartką gwarancyjną, zasilaczem oraz niezbędnym okablowaniem otrzymujemy stojak, pozwalający na postawienie routera w pionie, dzięki czemu zajmuje jeszcze mniej miejsca. Urządzenie daje również możliwość powieszenia na ścianie.

Na przodzie urządzenia umieszczone są diody, które sygnalizują pracę routera. W routerze wbudowano 4 porty LAN oraz 1 port WAN. Atutem urządzenia jest przycisk WPS, którego naciśnięcie powoduje błyskawiczną i przede wszystkim całkowicie automatyczną konfigurację połączenia bezprzewodowego po między routerem a innym urządzeniem (tablet, PC, laptop).

Jest to idealne rozwiązanie dla osób nie chcących wpisywać hasła lub nie posiadających dużej wiedzy i umiejętności z zakresu samodzielnej konfiguracji połączenia. Pierwsza konfiguracja urządzenia jest prosta. W konfiguratorze podajemy niezbędne dane, nazwę sieci, hasła, parametry połączenia.

https://pl-pl.facebook.com/Fiberkom24/?ref=page_internal g+ youtube mail

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Wira Bartoszewskiego 11, 23-400 Biłgoraj

telefon

telefon:

731 731 861

mail

e-mail:

fiberkom@wp.pl